Ваздан

Рэйтынг 5.0
150 БЯСПЛАТНЫХ Спіноў БОНУС Ніякіх патрабаванняў да стаўкі на бонус, ніякага зняцця MAX!
Рэйтынг 5.0
100% БОНУС да 200 EUR на першы дэпазіт + 200 бясплатных кручэнняў!
Рэйтынг 5.0
100% БОНУС да 100 EUR на першы дэпазіт + 100 бясплатных кручэнняў!
Рэйтынг 4.5
100% БОНУС да 100 еўра на першы дэпазіт!
Рэйтынг 5.0
100% БОНУС да 100 EUR на першы дэпазіт + 100 бясплатных кручэнняў
Рэйтынг 4.5
100% БОНУС да 200 EUR + 30 бясплатных кручэнняў на першы дэпазіт.
Рэйтынг 4.8
100% БОНУС да 100 EUR + 100 бясплатных кручэнняў на першы дэпазіт.

Ваздан

Wazdan logo

Wazdan është një kompani që prodhon software për lojërat e kazinove online. Edhe pse emri i  tyre nuk është shumë i njohur, lojtarët me eksperiencë padyshim kanë dëgjuar për këtë kompani dhe kanë luajtur lojërat e saj. Video slots karakterizohen nga përvoja loje emocionuese, bonuse mjaft të mira dhe mundësi të larta fitimi. Të gjitha produktet e Wazdan janë të krijuara dhe përpunuara totalisht nga kompania, që nga efektet vizuale tek ato zanore, grafikat, dizajnet, dhe cdo detaj tjetër.

Duke ndjekur trendin e industrisë, edhe lojërat e Wazdan mund të luhen si në dektop ashtu edhe në pajisjet mobile, duke siguruar një akses të lehtë për lojtarët, kudo që ata ndodhen. dicka innovative nga Wazdan është përdorimi i Energy Saving Mode në brendësi të lojës, që do të thotë se lojtarët mund të luajnë për një kohë më të gjatë pa u shqetësuar për mbarimin e baterisë së pajisjes së tyre.

Kompania është e licensuar nga Malta Gaming authority dhe tenton të zgjerohet gjithmonë e më shumë në treg.

Disa nga lojërat kryesore të Wazdan janë:

  • Draculas’s Castle
  • Галодная акула
  • Валгалла
  • Палаючыя зоркі
  • Magic Target Deluxe

Përdorimi i teknologjisë më të fundit në krijimin e lojërave të tyre tregon qartë përkushtimin e Wazdan Gaming ndaj tregut të lojërave online. Kjo kompani padyshim që pritet të rritet gjithjë e më shumë në treg falë një koleksioni gjithmonë në rritje të lojërave të tematikave nga më të ndryshmet. Kompania është mjaft presente në tregun Europian dhe synon që sa më shpejt, ta rrisë influencën e saj edhe më gjerë. 

Winz Casino, Лепшае крыпта-казіно 2021, бонус без патрабаванняў да стаўкі !!!

X