Прафесіяналы
 • Ліцэнзія: MGA, Камісія па азартных гульнях Вялікабрытаніі, IRC, Гібралтар
 • Створана ў 1997 годзе
 • Прапановы казіно, гульнявыя аўтаматы, джэкпот, настольныя гульні
 • Абслугоўванне кліентаў 24/7
 • Гуляйце з тэлефона, планшэта ці ПК
 • Таксама прапануе спорт і покер
мінусы
 • Ён не працуе ў Аўстраліі ці некаторых іншых краінах
 • Скаргі звычайна паступаюць ад так званых "злоўжывальнікаў бонусаў"

Аналіз казіно 888

Kazinoja 888 është krijuar në vitin 1997 dhe arriti një sukses të shpejtë brenda pak vitesh, si një ndër kazinotë më të famshme online.

Shërbimi i kazinosë 888 është i shkëlqyer dhe i ofron klientit mundësi të mëdha zgjedhjeje. Ajo është një nga platformat më të mëdha të lojërave online në botë. Duke i ofruar klientelës së saj në rritje, një gamë të gjerë të lojërave të kazinove, opsioneve bankare dhe promocioneve konkuruese.

Përveç kësaj, kompania ofron një shërbim celular, që mund të shkarkohet në sistemet Android dhe iOS.

Кошты ацэнкі

Reputacioni është vendimtar për një faqe, dhe fakti që kompania 888 vazhdon të fitojë çmime të shumta për shërbimet e saj përmes platformave të shumta që disponon, do të thotë se ata janë duke bërë çdo gjë korrektësisht.

Kompania po e rrit reputacionin e saj në të gjithë botën, fillimisht duke arritur sukses të menjëhershëm në Itali dhe Spanjë. Gjithashtu, kjo kompani shtoi mbulimin e saj në celular dhe investoi shumë në tërheqjen e konsumatorëve të rinj përmes fushatave të marketingut. Në thelb, kjo është një kompani serioze, që ende dëshiron të ngjitet.

Праграмнае забеспячэнне і слоты

Në momentin që filloni të luani, ju nuk do të zhgënjeheni. Faqja e internetit funksionon kryesisht në softuerin e vet, Dragonfish. Ai ofron një eksperiencë unike, krahasuar me grupet e tjera të dominuara nga softueri Microgaming , NetEnt дно Playtech.

888 ka një përzgjedhje të lojërave të kazinove të dizajnuara nga ofruesit e softuerit, si: Random Logic, IGT / WagerWorks, Net Entertainment, Amaya dhe Microgaming .

Kompania 888 ka mbi 20 milionë klientë në mbarë botën. Kjo varet nga shijet e ndryshme të lojtarëve. Nëse jeni duke kërkuar një slot klasik prej 3 rrotullash ose një lojë me 5 rrotulla, kjo është faqja e duhur, sepse këtu ofrohen një shumëllojshmëri lojërash.

Ju gjithashtu mund të provoni fatin tuaj në lojërat progressive, si: Millionaire Genie, Incredible Hulk dhe Treasure Twirl.

Іншыя гульні казіно ўключаюць блэкджек, рулетку і нават жывое казіно.

акцыі у казіно 888

Казіно 888 прасоўвае VIP-праграму на аснове сабраных балаў. Збярыце неабходныя ачкі і падніміцеся па VIP-лесвіцы ў любы час. VIP-асобы атрымліваюць спецыяльныя бонусныя прапановы казіно, падарункі, розыгрышы прызоў і мноства іншых захапляльных заахвочванняў, якія распаўсюджваюцца выключна для 888 гульцоў Loyal Casino.

Казіно 888 прапануе свае азартныя гульні ў Інтэрнэце для карыстальнікаў Android і iOS - гэта азначае, што вы можаце гуляць у любы час і дзе заўгодна, пакуль у вас добрае падключэнне да Інтэрнэту.

Të gjitha lojërat e popullarizuara elektronike janë të disponueshme në pajisjet e lëvizshme(celular dhe tablet), kështu që mund të luani në lojërat tuaja të preferuara ndërsa jeni në lëvizje.

Gjithashtu, është për t’u theksuar që platforma 888 ofron bonuse të ndryshme të hyrjes:

Якасць і колькасць

Калі вы шукаеце высокую якасць і разнастайнасць гульняў, казіно 888, безумоўна, з'яўляецца адным з лепшых варыянтаў. Доступ да сотняў розных слотаў у Інтэрнэце і высакаякаснага праграмнага забеспячэння ажыццяўляецца адным пстрычкай мышы.

Рэйтынг 5.0

Адзін адказ "888 казіно"

 • Калі ваш папярэдні досвед быў станоўчым, калі ласка, пакіньце каментарый ніжэй, каб дапамагчы нашым наведвальнікам зрабіць правільны выбар!

  1. У вас ёсць пытанні ці прэтэнзіі да гэтай кампаніі?
  2. У вас узніклі праблемы з праверкай альбо зняццем грошай на ваш рахунак?

  УВАГА: Мы можам дапамагчы вам, але толькі ў тым выпадку, калі вы зарэгістраваны на нашым сайце.

  Напішыце нам па адрасе: support@lojrafationline.com

каментарый

Новыя казіно
Рэйтынг 5.0
100% БОНУС да 100 EUR на першы дэпазіт + 100 бясплатных кручэнняў!
Рэйтынг 4.5
100% БОНУС да 10 еўра на першы дэпазіт!
Рэйтынг 4.5
5 EUR БЯСПЛАТНА + 100% БОНУС да 100 еўра на першы дэпазіт!
Рэйтынг 5.0
100% БОНУС да 100 EUR на першы дэпазіт + 100 бясплатных кручэнняў
Рэйтынг 4.5
100% БОНУС да 200 EUR + 30 бясплатных кручэнняў на першы дэпазіт.

Лепшае казіно Microgaming, вялізныя прагрэсіўныя слоты для джэкпота толькі ў казіно Grand Mondial!

X