Казіно, якія прымаюць Paypal, тут лепшыя!

Cfarë ofron Paypal dhe cilat kazino online e pranojnë?

Në këtë artikull do të flasim për kazinotë që pranojnë Paypal, që përdorin dhe pranojnë transaksionet e parave nëpërmjet PayPal.

Në kazinotë online, nëse nuk jeni një lojtar nga Amerika, Australia ose Kanadaja, ju mund të bëni transaksione me PayPal. Jo të gjitha kazinotë që pranojnë PayPal kanë të njëjtat rregulla. Në këtë faqe, ne do të tregojmë se ku duhet të shkoni për të transferuar paratë në llogarinë tuaj të kazinosë online dhe të filloni të fitoni pará.

Kazinotë që pranojnë PayPal i ofrojnë lojtarit:

Bonuset e regjistrimit

Лепшыя казіно з PayPal прапануюць вялікія стымулы для існуючых і новых карыстальнікаў.

Падбор гульні

Ne të gjithë kemi lojërat tona të preferuara të kazinove, kështu që pjesë e proçesit tonë të shqyrtimeve është që të sigurojmë zgjedhjen e lojërave në ofertë, që mbulon gjithçka që prisni të gjeni në një kazino të respektuar online.

Бяспека

Ne e marrim jashtëzakonisht seriozisht sigurinë në internet, prandaj çdo kazino me PayPal që ne rekomandojmë përputhet me kërkesat tona strikte për softuerë të përshtatshëm të enkriptimit.

Спажывецкая служба

Kazinotë më të vlerësuara me PayPal në listën tonë kanë ekipe të përgjegjshme të shërbimit të klientit, të cilët janë lehtësisht të kontaktueshëm.

Пунктуальныя плацяжы своечасова 

Ju nuk keni pse të rrini disa javë për të pritur fitimet tuaja. Përdoruesit tanë kanë vërtetuar se kazinotë më të vlerësuara у нашым спісе, i kanë dhënë paratë e fituara nga lojtari vetëm brenda pak ditësh.

Прыдатнасць прылады 

Është shumë e rëndësishme që një kazino me PayPal të ketë një shfletues, që përdoruesit mund të kenë qasje në kazino kur janë në lëvizje. Kazinotë më të mira me PayPal ofrojnë lojëra të besueshme dhe të sigurta që përputhen me përvojën e desktopit.

Вывучыце варыянты гульні ў інтэрнэт-казіно з дапамогай PayPal.

Kazinotë që pranojnë Paypal

Nëse keni një llogari në PayPal tuaj, nuk ka kazino më të mira për të depozituar sesa ato të listuara më poshtë. Përdorimi i PayPal si një спосаб аплаты si për depozitat ashtu edhe për tërheqjen e fitimeve, ofron një shkallë më të lartë sigurie sesa vendosja e informacionit tuaj personal të kartës së kreditit në internet në një kazino online me PayPal.

Në kazinotë e listuara më poshtë që pranojnë PayPal, në momentin kur regjistroheni, ju fitoni bonuse të mëdha në par á, një përzgjedhje të madhe në слоты, Blackjack, Ruletë dhe lojëra të tjera, si dhe softuerin më të mirë të kazinosë online.

Плацяжы PayPal і гульні ў онлайн-казіно

PayPal - адно з самых папулярных імёнаў у сферы паслуг дэпазіту электронных грошай ва ўсім свеце і вельмі папулярна ў інтэрнэт-казіно. PayPal абсалютна бясплатна карыстаецца і ажыццяўляе онлайн-плацяжы. У апошнія гады PayPal стаў пераважным спосабам дэпазіту ў многіх Інтэрнэт-казіно. Выкарыстанне PayPal у якасці спосабу ўкладу на сайтах казіно забаронена ў ЗША, Канадзе і Аўстраліі.

Адна з прычын, па якой Інтэрнэт-казіно прымаюць PayPal, заключаецца ў тым, што транзакцыі як для дэпазітаў, так і для зняцця выйгрышаў адбываюцца імгненна. Часу чакання для пераводу грошай на ваш рахунак няма. Вы можаце неадкладна гуляць у любімую гульню, баккара, рулетку, відэа-покер, электронныя слоты, і, выйграўшы, вы зможаце імгненна ўбачыць грошы на сваім рахунку.

З дапамогай PayPal вы можаце перавесці свой выйгрыш на крэдытную карту, свой банкаўскі рахунак альбо бясплатную дэбетавую карту або карту PayPal MasterCard. Гэта не толькі дазваляе хутка зняць грошы, але выкарыстанне Інтэрнэт-казіно, якія прымаюць PayPal, азначае, што вам не трэба перадаваць казіно асабістую інфармацыю.

Уклады ў казіно праз PayPal

PayPal функцыянуе як асобны разліковы рахунак, які будзе выкарыстоўвацца інтэрнэт-крамамі. Карыстальнік будзе ўносіць грошы на свой рахунак PayPal з дапамогай банкаўскага перакладу альбо крэдытнай карты і выкарыстоўваць грошы ў інтэрнэт-казіно. Карыстальнікі PayPal могуць прывязаць крэдытную карту да ўліковага запісу, каб PayPal мог здзяйсняць аўтаматычнае зняцце грошай пры выкарыстанні ў якасці спосабу дэпазіту ў інтэрнэт-казіно з Paypal.

Гэта гарантуе, што канфідэнцыйная інфармацыя пра крэдытныя карты размяшчаецца толькі на адной старонцы пры аплаце праз Інтэрнэт. Вы можаце выбраць штодзённы рахунак PayPal, які вы выкарыстоўваеце для ўсіх Інтэрнэт-транзакцый з Інтэрнэт-казіно, альбо вы можаце адкрыць зусім асобны рахунак з іншай крэдытнай картай, якую вы выкарыстоўваеце для пэўнага казіно.

Гэта таксама дапаможа вам наладзіць колькасць выдаткаваных грошай і прасцей адсочваць прыбытак.

PayPal është një opsion i preferuar i pagesës në shumë kazino online. Disa kazino qe pranojne PayPal do t’iu japin përdoruesve kredi shtesë kur depozitat bëhen nëpërmjet tij. Gjithashtu ai mund të përdoret si një metodë tërheqjeje të parave të vërteta në internet në disa kazino online. Kazino qe pranojne PayPal, janë shumë të sigurta dhe lojtari mund të luajë i qetë dhe besimplotë.

каментарый

Новыя казіно
Рэйтынг 5.0
100% БОНУС да 100 EUR на першы дэпазіт + 100 бясплатных кручэнняў!
Рэйтынг 4.5
100% БОНУС да 10 еўра на першы дэпазіт!
Рэйтынг 4.5
5 EUR БЯСПЛАТНА + 100% БОНУС да 100 еўра на першы дэпазіт!
Рэйтынг 5.0
100% БОНУС да 100 EUR на першы дэпазіт + 100 бясплатных кручэнняў
Рэйтынг 4.5
100% БОНУС да 200 EUR + 30 бясплатных кручэнняў на першы дэпазіт.

Стаўкі на спорт, казіно ў рэальным часе, бінга, джэкпот, усё пад адным імем, казіно 22bet!

X