Як адкрыць заблакаваныя старонкі з дапамогай "Nord VPN"?

Адкрыццё заблакаваных сайтаў або казіно праз VPN-сэрвіс!

Shumëkush tashmë e di që bastet në Shqipëri janë të ndaluara me ligj, por shumë pak njerëz e dinë, që një pjesë e mirë e kompanive online operojnë akoma dhe presin anëtarë të rinj nga Shqipëria, por jo vetëm!

Me siguri, pasi keni naviguar faqet e basteve keni hasur në vështirësi, për shkak se AEPC ka bllokuar një numër të konsiderueshëm faqesh. Por kjo nuk i ndalon kompanitë e huaja, në përputhje me ligjet e shtetit ku ata janë liçensuar, që të operojnë edhe në ato shtete ku konsiderohet shkelje ligjore. 

Shtetet që e kanë të ndaluar, por që kompanitë pranojnë lojtarë

Përsa i përket kontekstit të temës sonë, fakt është që Германія, ЗША, Італія dhe shumë shtete të tjera nuk lejojnë që kompanitë e huaja të operojnë. Por, realiteti tregon pikërisht të kundërtën. Në Gjermani apo Itali, sot që flasim, operojnë me dhjetëra kompani të liçensuara offshore në shtete që lejojnë operimin në ato shtete ku konsiderohet ilegale. 

Avantazhi është, që ata lojtarë që kanë dëshirë të luajnë, le të themi në Bet 365, të kenë mundësi të regjistrohen. 

Aktualisht, Bet365, por jo vetëm, pranon lojtarë që vijnë nga territori shqiptar.

Si të aksesojmë faqet e bllokuara nga Shqipëria?

VPN, ndryshe Віртуальная прыватная сетка, është një mënyrë që kompani të ndryshme apo individë të ndryshëm përdorin për të aksesuar materiale ose faqe që janë prodhuar për t’u konsumuar nga publiku i gjerë. 

Nëpërmjet sistemit të koduar VPN, ju keni mundësi të aksesoni faqe, të cilat për arsye shtetërore apo private janë të bllokuara.

VPN, sigurisht, mbron njëkohësisht edhe privatësinë tuaj, ndaj është një arsye më shumë për të përdorur një rrjet të sigurtë të transferimit të të dhënave.

Кампанія, якая вырашае гэтую праблему для вас, - гэта NORD VPN

Le të flasim pak për Nord VPN dhe të kuptojmë se çfarë jeni në gjendje të bëni me këtë shërbim!

  1. Nord VPN e ka qendrën në Panama, dhe i lejohet me ligj që të operojë pa shkelur asnjë ligj ndërkombëtar, mjafton që të mbrojë të drejtat e privatësisë për çdo individ. 
  2. Ka 30 ditë kthim parash të garantuar, në rast se jeni të pakënaqur me shërbimin.
  3. Няма абмежаванняў на выкарыстанне і перадачу дадзеных у VPN-трафіку.
  4. Nëpërmjet një llogarie të Nord VPN mund të lidhni deri në 6 pajisje elektronike, pra pagesa mund të ndahet në disa persona.
  5. Ён мае 5 сервераў і працуе ў 60 краінах свету, колькасць апошніх расце. Вялікая колькасць сервераў гарантуе хуткасць трафіку. 
  6. Дзейнічае нават у Кітаі.
  7. Забяспечвае кліентам кругласутачны чат, электронную пошту і тэлефон.
  8. Ёсць выдзеленыя серверы P2P.
  9. Ofron dy-fish enkriptim të të dhënave për të mbrojtur klientin nga sulmet e jashtme apo hakerët.

Çfarë mund të aksesoni nëpërmjet Nord VPN?

Praktikisht cdo gjë që është e "ndaluar”.

Netflix, Hulu, Пандора, programe muzikore apo programe televizive me famë ndërkombëtare që operojnë në USA dhe kudo në botën e zhvilluar, dhe të gjitha këto për një çmim mjaft të arsyeshëm.

Kujdes! Kur përdorni VPN falas, ajo nuk ka sigurinë e një kompanie të rregullt që operon në të gjithë botën me një vlerësim ndërkombëtar nga kompani apo individë të ndryshëm.

Shënim: Pasi të regjistroheni, kthehuni në faqen tonë për ta parë me sytë tuaj se çfarë është në gjendje të bëjë Nord VPN!

Адзін адказ на "Як разблакаваць заблакаваныя старонкі з дапамогай" Nord VPN "?"

каментарый

Новыя казіно
Рэйтынг 5.0
100% БОНУС да 100 EUR на першы дэпазіт + 100 бясплатных кручэнняў!
Рэйтынг 4.5
100% БОНУС да 10 еўра на першы дэпазіт!
Рэйтынг 4.5
5 EUR БЯСПЛАТНА + 100% БОНУС да 100 еўра на першы дэпазіт!
Рэйтынг 5.0
100% БОНУС да 100 EUR на першы дэпазіт + 100 бясплатных кручэнняў
Рэйтынг 4.5
100% БОНУС да 200 EUR + 30 бясплатных кручэнняў на першы дэпазіт.

Crazy Fox Casino, 20% вяртання грошай на кожны дэпазіт, лепшае казіно 2021 года !!!

X